Historische Kring Heemskerk

De beeldbank van de HKH werd opgestart in 2013. Op 16 september 2015 werd de 5.000 ste foto voor publicatie vrijgegeven. Inmiddels is op 1 februari 2025 het aantal foto's de 12.000 gepasseerd.
 

Beeldbank Foto's Historische Kring Heemskerk
 → 
 →  [Object nr. 17505]
 

 
 

 
 

 

Uitgebreid zoeken

Object nr. : 17505
 
Titel : Man en Paard
 
Beschrijving : Jachtopzieners en drijvers van Jachtheer Boelens van der Haer. Op de foto na de jacht! Veelal werd het gezelschap dan opgesteld voor de wildwagen. Het is gezelschap van Jachtheer Boelens van der Haer, begin van de vorige eeuw.
Staande vlnr: Jachtopziener Piet Bleijendaal, nn, Klaas de Jong, nn, Jaap Smit, Jaap Veldhuis, Klaas Beentjes( van de rooie) achter het paard.
Knielend vlnr: Scheerman (?), Piet Veldhuis, Dirk Sinnige(opzichter) met kleine Piet Sinnige, Nelis Bleijendaal, Dirk Kuil, Jan Termes en Jaap Veldhuis.
Liggend links Klaas Sinnige, rechts De Jong (?). Zoals te zien is had Boelens zijn zaakjes keurig voor elkaar: Jachtopzieners in keurig tenue, evenals de vaste drijvers die groene jassen droegen.
Plaats/dorp : Heemskerk
Wijk in Heemskerk : Heemskerkerduin
Straatnaam :
Datum opname : ca. 1910
 
Fotograaf   :
Uit Map of Album : 39 Man en Paard
Fotonummer in het album : 505
Thema : Heemskerker duingebied; Duinen en jacht; Man en Paard noemen; Personen en families
Bijzonderheden :
 

Vorige object   Volgende object

Heeft u aanvullende informatie over bovenstaande foto?
Wij vernemen dat zeer graag van u via het  

Uitgebreid zoeken
 

Aangepast dd.: 20 augustus 2015